Стало відомо, коли у Києві закінчиться опалювальний сезон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У всій Україні опалення мають відключити до 15 квітня.

У Києві опалювальний сезон 2018-2019 офіційно завершується від 6 квітня. Таке розпорядження підписав мер столиці Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

Як розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, установи соціальної сфери будуть відключати від опалення за індивідуальними заявками.

"Нагадаю, що рішення про завершення опалювального сезону орган місцевого самоврядування приймає, виходячи з погодних умов. За інформацією, що надав нам Укргідрометцентр, температура повітря буде підвищуватись. Тому вже із 6 квітня ми завершуємо роботу системи централізованого опалення. Окремо наголошую, що заклади соціальної сфери відключатимуть від опалення лише за їхніми індивідуальними заявками, тобто за рішенням адміністрацій цих закладів", - уточнив він.

Варто зазначити, що у всій Україні опалювальний сезон завершується 15 квітня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що від 1 травня у Києві з тарифу за теплопостачання будуть виділені абонплата і внески на установку і обслуговування лічильників.

ВідеоСтолична влада надала пільговикам житло без води, опалення та електрики

Будинок у Бортничах здали в експлуатацію, але підключити до міських інженерних мереж забули. 40% квартир виділено пільговим категоріям та тим, хто десятиліттями стояв на квартирній черзі. Довести самостійно все до ладу - підключити тепло, воду, електрику та відремонтувати свої квартири - багатодітним сім'ям не під силу. 

Столична влада надала пільговикам житло без води, опалення та електрики

Залиште свій коментар

Вибір редакції