Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, скільки киян захворіло на кір у 2018 році

Показник захворюваності, наприклад, на ГРВІ є нижчим епідемічного порогу.

З початку 2018 року у Києві зафіксовали 150 випадків захворювання на кір.

Про це повідомила директор департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург, - пише Укрінформ.

"Станом на ранок 1 лютого в столиці зареєстровано 150 випадків захворювання на кір, серед яких 95 – це діти", - заувжила вона.

За її словами, попри те, що показник захворюваності, наприклад, на ГРВІ є нижчим епідемічного порогу, все ж таки за останній тиждень січня захворіли близько шести тисяч мешканців столиці, а зі 195 госпіталізованих - 134 дитини.

ВідеоМОЗ прогнозує пік захворюваності на кір під кінець зими та початок весни

Лише за останній тиждень на вірусну інфекцію занедужало майже 900 людей, серед них понад половина – діти. Загалом за останні півроку через інфекцію померли вісім українців. Після агітування МОЗ за кілька останніх тижнів рівень щеплених людей з катастрофічних 45% вдалося підняти до 93%.

МОЗ прогнозує пік захворюваності на кір під кінець зими та початок весни

Нагадаємо, з початку 2018 року на Закарпатті зареєстровано 242 випадки захворювання на кір. 70% тих, хто хворіє кором, не мають щеплень, і інфекція інтенсивно поширюється серед не щеплених осіб. Найбільше хворіють кором в Ужгородському, Тячівському, Виноградівському районах та Ужгороді. 

 

22 січня у навчальних закладах Тячівського району Закарпаття оголосили карантин через зростання кількості хворих на кір.

Залиште свій коментар

Вибір редакції