Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столична "осінь контрастів" побила одразу 8 температурних рекордів

Метеорологічна зима завітала до столиці ще 13 листопада.

Середня температура повітря цьогорічної осені в Києві склала +9,4° , що на 1,4° вище за кліматичну норму, а загалом протягом сезону в столиці було зафіксовано 8 температурних рекордів.

Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.

Так, зима завітала до Києва на два тижні раніше кліматичної норми. "Метеорологічна зима завітала до столиці ще 13 листопада, коли середньодобова температура повітря стійко перейшла через 0°С у бік зниження", - йдеться у повідомленні.

Метеорологічна осінь виявилась короткою і тривала від 23 вересня до 12 листопада – лише 51 день, а найкоротшою залишається осінь 1919 року – вона тривала 31 день.

"Найхолодніший" рекорд осені у Києві був зафіксований 30 листопада, коли мінімальна температура під ранок опустилась до 11,4 градуса морозу, а "найспекотніший" – 3 вересня, коли максимальна температура після полудня досягла +31,9°.

Нагадаємо, у Києві видався чи не найтепліший жовтень за 137 років. За цей місяць у Києві синоптики нотували температурні рекорди шість разів.

ВідеоУ Києві побито сторічний температурний рекорд

Рекорд століття. +23 було сьогодні у Києві - до такої позначки столичне повітря в середині жовтня не прогрівалося від 1916 року. По всій Україні вдень було більше 20 градусів тепла. Бабине літо, кажуть синоптики, триватиме до вихідних. 

У Києві побито сторічний температурний рекорд

Залиште свій коментар

Вибір редакції