Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столична влада назвала причини руйнування асфальту на Антоновича

Рух вулицею повністю відновлено

У Києві рух автотранспорту вулицею Антоновича, де у ніч проти неділі підтопило вулицю та пошкодився асфальт, відновили.

Радник столичного мера Віталія Кличка Дмитро Білоцерківець у Facebook повідомив, що розслідування щодо осідання асфальту вже проведено. 

За його словами одна з причин просідання - недотримання технології під час проведення прокладки теплових мереж, через це частина води йшла під землю і розмивало ґрунти на проїжджій частині.

Як відомо, у тому місці під землею проходить одне з гирл річки Либідь, і через велику кількість опадів, які ідуть в ливнівки під землю. Це призвело до того, що вона почала виходити зі стандартних розмірів і видавлювати ґрунт.

"Особливо яскраво це видно в тих місцях, де повиривало каналізаційні люки і багато хто бачив відео з "гейзерами". У тих ділянках, де просадка асфальту є виною приватної компанії, місто виставило претензію і просить компенсувати витрати комунальному підприємству", - зауважив радник.

Нагадаємо, 19 серпня, внаслідок сильної зливи у центрі Києва на вулиці Антоновича було перекрито рух через пошкодження асфальту, на проїжджій частині утворилися ями.

ВідеоУ Києві відремонтували дорогу на вулиці Антоновича, де після зливи провалився асфальт

Київ оговтується після нещодавньої зливи. Затопило столицю у ніч проти неділі, але наслідки долають і досі. ТСН бачила, що відбувається під офісом Автодору, де асфальт провалився у яму.

У Києві відремонтували дорогу на вулиці Антоновича, де після зливи провалився асфальт

Вибір редакції