Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столичні чиновники оштрафували митців за банер на підтримку Сенцова та інших політв’язнів

Посадовці КМДА вгледіли в  плакаті несанкціоновану рекламу.

Київські чиновники оштрафували митців за банер на підтримку українських політв’язнів РФ. Скандал розгорівся навколо величезного плаката із  написом "Свободу в'язням Кремля" та "Режисер Олег Сенцов голодує вже 13 днів", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ці банери активісти вивісили з Будинку кіно, щоби іноземці, які йтимуть на футбольний матч, перейнялися долею бранців. Однак співробітники Держпродспоживслужби та управління з питань реклами КМДА наказали плакат прибрати. Активісти зняли плакат, порадилися з юристами і почепили знову.

ВідеоУкраїнським митцям чиновники виписали штраф за плакат на підтримку в'язнів Кремля

Скандал навколо величезного плаката із написом "Свободу в'язням Кремля" та "Режисер Олег Сенцов голодує вже 13 днів" розгорівся біля Будинку кіно. Активісти вивісили банер на будівлю, так, щоби іноземці, які йтимуть на футбольний матч, перейнялися долею бранців. Втім, співробітники Держпродспоживслужби та Управління з питань реклами наказали плакат прибрати. Активісти зняли банер, порадились з юристами і почепили знову.

Українським митцям чиновники виписали штраф за плакат на підтримку в'язнів Кремля

У коментарі ТСН співробітниця Держпродспоживслужби пояснила, що її колеги просто не змогли одразу перекласти написане та зрозуміти, до чого закликають митці. А от інспектор управління з питань реклами стверджує, що розміщення банера не погодили з міською владою, а тому вважають це незаконною рекламою – на керівників Будинку кіно наклали штраф.

Як повідомлялося, напередодні Європейська кіноакадемія закликала звільнити українського політв’язня Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції