Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столичні лікарі у респіраторах, масках та спецодязі вчилися протидіяти коронавірусу

Такі навчання відбудуться по усій країні.

У столиці в семи лікарнях облаштували бази для імовірних хворих на коронавірус. Три з них – для дорослих, три – для дітей та одна – для вагітних. В одному із інфекційних відділень київської лікарні вдень 28 лютого провели тренувальне навчання, як виявляти і транспортувати хворого з коронавірусом, про це в сюжеті ТСН.19:30.

До Олександрівської лікарні сьогодні прийшов чоловік, який нібито приїхав з Італії і вже три дні у нього спостерігається кашель, температура, головний біль. Дізнавшись про це, лікарі оперативно одягають захисний одяг, і повертаються до "хворого". Вони проводять ретельний огляд "пацієнта", зокрема вимірюють йому температуру тіла.

Нібито запідозривши коронавірус, медики повідомляють про це спецбригаді, яка заходить до кабінету в спеціальних комбінезонах і респіраторах. Псевдопацієнта, якого начебто підозрюють у тому, що він хворий на коронавірус, екстрено евакуюють до інфекційного відділення Олександрівської лікарні.

Відео У столиці провели тренувальне навчання на випадок спалаху коронавірусу

Пів тисячі ліжок для хворих на коронавірус підготували у столиці. Спеціальні бази облаштували у трьох дорослих, трьох дитячих лікарнях та у пологовому будинку. В одному із інфекційних відділень провели ціле тренувальне навчання - як виявляти і транспортувати недужого. За легендою пацієнт приїхав з Італії і вже три дні температурить. Що з ним робили – у сюжеті. Більше про коронавірус 

У столиці провели тренувальне навчання на випадок спалаху коронавірусу

Далі чоловіка, який вдає хворого, перевіряють по-справжньому, зокрема роблять спеціальний аналіз. І всі дії медиків транслюють наживо на екрані. Медики нарікають, що наразі проблема у тому, що в Україні немає тестів, які дозволяють діагностувати коронавірус за 15 хвилин. Їх замовили в Китаї і партія до нас тільки їде.

"Ми чекаємо (тести-ред.) третього березня і розмитнення до 10 березня. Їх буде не багато", - каже новий санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

Такі навчання, наголошує Віктор Ляшко, пройдуть по всій країні. А ще будуть тренінги для епідеміологів та вірусологів. Мер Києва Віталій Кличко, який завітав на навчання, каже, що в столиці у семи лікарнях облаштували бази для ймовірних пацієнтів.

Загалом, з півтисячі ліжок та бокси є у дитячих, дорослих лікарнях і у пологовому. У разі ж загострення ситуації визначені цілі корпуси, які повністю відведуть для недужих.

Плейлист 113 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції