Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столичним АТОшникам замість землі пропонуватимуть грошову компенсацію

Земельна ділянка для родини Савченко виявила проблему нестачі землі для воїнів АТО.

Незгода матері Надії Савченко з виділенням їй землі в Биківні, де проти вирубки лісу під забудову протестують місцеві жителі, виявила проблему нестачі в місті належних за законом земельних ділянок для воїнів АТО. Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв виділити землю для родини Савченко з урахуванням усіх побажань, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Однак при цьому керівник КМДА визнав, що така ситуація є унікальною та задовольнити потреби багатьох інших воїнів АТО міська влада не зможе.

Безкоштовно отримати землю має право кожен киянин, який брав участь в бойових діях на Донбасі. Таких у столиці вже налічується 17 тисяч.

На всіх, зізнається Кличко, землі не вистачить. Тому військовим пропонуватимуть грошову компенсацію. Про яку суму буде йти мова, в адміністрації ще не визначилися.

Як уже повідомлялося, деякі депутати розцінили як провокацію спробу надати родині Савченко землю в Биківнянському лісі"Сьогодні, коли громада селища Биківня, активісти та екологи протестують проти надання земель в Биківнянському лісі, питання про надання земельної ділянки герою України – Надії Савченко виглядає, як провокація", - заявив депутат Київради від "Батьківщини" Володимир Бондаренко.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Відео Мати Надії Савченко не погодилася брати земельну ділянку у лісі, який місцеві хочуть вберегти

Залиште свій коментар

Вибір редакції