Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столичний суд виніс перший вирок за домашнє насильство

Зловмисник отримав три місяці арешту.

У Києві вперше засудили чоловіка за домашнє насильство. Він отримав три місяці арешту.

Про це повідомила прокуратура міста Києва.

33-річного киянина, який систематично скоював психологічне та фізичне насильство у сім’ї, взяли під варту просто у залі суду.

Слідство встановило, що він умисно нецензурними словами ображав свою дружину, принижував, залякував її і погрожував фізичною розправою. Свідками подій, які відбувалися в однокімнатній квартирі, були малолітні діти.

Слід зауважити, що засудженого від січня до жовтня нинішнього року дев'ять разів притягували до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Утім, ці протоколи не вплинули на підозрюваного і не змінили його поведінку стосовно дружини.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів вирішив створити колцентр для реагування на випадки домашнього насильства і надання консультацій та психологічної допомоги. Крім того, незабаром у всій країні діятимуть групи реагування на випадки домашнього насильства. Це будуть перші 45 екіпажів, які отримають автомобілі й сучасне технічне оснащення. З'явиться також загальнонаціональна база, яка міститиме сині, жовті та червоні картки, відповідно до рівня насильства в сім’ї.

Як зупинити домашній терор - у спецпроекті ТСН "Рідний кат" – про насильників, яких любиш, але від яких треба йти. Разом із науковцями журналісти знайшли причини домашнього насильства і разом із фахівцями ЮНІСЕФ спробували запобігти новим трагедіям. 

Відео Домашнє насильство чи скандальні розлучення: українці все частіше звертаються до сімейних радників

Сімейний радник - нова для України посада. Спільно з Міністерством юстиції волонтери допомагають сім'ям у розпачі. Написати їм можна в соцмережах. На домашнє насильство поскаржилось уже 17 тисяч українців - це двічі більше, ніж торік.   

Домашнє насильство чи скандальні розлучення: українці все частіше звертаються до сімейних радників

Залиште свій коментар

Вибір редакції