Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Студенти влаштували флеш-моб під вікнами столичної міліції

Молодь вимагає відповідальності для винних у подіях 30 листопада.

Студентський флеш-моб для міністра внутрішніх справ. У такий спосіб близько тисячі студентів висловили свою солідарність із побитими під час розгону Євромайдану, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Молоді люди без жодних політичних гасел пройшли ходою від пам'ятника Шевченкові до міліції. При цьому навіть дороги переходили за правилами і не заважали водіям, щоб уникнути провокацій і будь-яких зіткнень.

Щоправда, їм усе-таки довелося поспілкуватися з правоохоронцями. Ті помилково подумали, що студенти йдуть до Адміністрації президента.

Спочатку не хотіли їх пускати і навіть відгороджувалися щитами. Та до самого міністерства молодь потрапила без перешкод.

Утім, спілкування із його представниками у студентів не вийшло. Що не завадило їм розіграти перед правоохоронцями сценку.

"Ми прийшли вимагати відповідальності осіб, які 30 листопада розігнали майдан. Які побили наших братів, наших студентів. Ми вимагаємо, щоб були притягнуті до відповідальності люди, які це зробили, і таке не повторилося", - наголосив представник студентської координаційної ради Максим Костецький.

Раніше повідомлялося, що на Євромайдані спіймали провокатора-УДОшника, який штовхав міліціонерів.

ВідеоСтуденти влаштували флеш-моб для міністра внутрішніх справ

Залиште свій коментар

Вибір редакції