Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відмовив "Київенерго" і "Нафтогазу України" в перекладанні 5-мільярдного боргу на Київ

Сплатити має підприємство, а не бюджет міста.

Борги "Київенерго" має сплачувати "Київенерго", а не хтось інший. Господарський суд не дозволив компанії Ріната Ахметова перекласти зобов’язання перед "Нафтогазом України" на комунальне підприємство "Київтеплоенерго", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Юристи "Київенерго" і "Нафтогазу України" переконували суддю в тому, що борг у майже 5 мільярдів гривень має сплатити комунальне  підприємство – тобто громада Києва, адже від травня тепломережі та котельні столиці перейшли від "Київенерго" саме в управління "Київтеплоенерго". А 22 травня "Нафтогаз" відмовився укладати із ним договір на поставку газу через борги попереднього оператора, "Київенерго".

ВідеоСуд виніс рішення у справі щодо боргів "Київенерго" за газ

Борги "Київенерго" має сплачувати "Київенерго". Господарський суд не дозволив компанії Ріната Ахметова перекласти борги перед "Нафтогазом України" на комунальне підприємство "Київтеплоенерго". Юристи "Київенерго" і "Нафтогазу України" переконували суддю, в тому, що борг, а це, загалом, майже п’ять мільярдів гривень, має сплатити комунальне "Київтеплоенерго". Тобто громада Києва. Наразі через не урегульовані відносини відсутня гаряча вода в семи тисячах житлових будинків столиці.

Суд виніс рішення у справі щодо боргів "Київенерго" за газ

Але аргументація не подіяла. "Ні "Київтеплоенерго", ні територіальна громада Києва не мають відповідати за боргами ПАТ "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз Україна". Рішення може бути оскаржено", - повідомив суддя Роман Бойко.

Наразі через не урегульовані відносини гарячої води нема в семи тисячах житлових будинків столиці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції