Театр на Подолі не має вибиватись з ансамблю будинків на Андріївському узвозі - Кличко

Мер зазначив, що у будуванні не дотримались певних норм.

Театр на Подолі не введуть в експлуатацію, поки його зовнішній вигляд не погодять з громадськістю та фахівцями. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

"Архітектурний ансамбль Андріївського узвозу – знакової, історичної вулиці – повинен бути збережений! Без врахування думки фахівців і узгодження з громадськістю, ця будівля не буде здана в експлуатацію. Потрібно доопрацювати зовнішній вигляд будівлі, щоби вона не вибивалася з ансамблю будинків на узвозі, і мають бути враховані рекомендації містобудівної ради", – підкреслив Кличко.

Очільник столиці також зазначив, що без врахування думки фахівців і громадськості щодо зовнішнього вигляду будівлі, театр на Подолі не буде зданий у експлуатацію.

Нагадаємо, 29 листопада урочисто відкрили фасад Театру на Подолі, зовнішній вигляд якого обурив киян. Відкриття самого театру заплановане на травень 2017 року. Головний архітектор столиці запевнив, що будівлю не буде здано в експлуатацію, поки вона не пройде міськбудівну комісію. Водночас директор театру навпаки будівлю нахвалив, і сказав, що вже внесли певні корективи у проект.

На Подолі відкрили фасад нової будівлі театру, яка викликала великий резонанс

Завісу знімали одночасно під оплески та вигуки "Ганьба". Киян обурив фасад нової будівлі Київського драматичного театру, зведеного на Андріївському узвозі. Архітектурно-містобудівна рада, яка розглядала проект, зробила зауваження і попросила архітектора Олега Дроздова врахувати їх. Після цього Дроздов повинен був надати проект на розгляд ради для затвердження, але він не з'явився.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: