The Economist включив Київ до десятки найгірших міст для життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Показники української столиці стрімко впали.

Київ потрапив до десятки найменш комфортних для життя міст у світі. Про це свідчать дні щорічного рейтингу впливового видання The Economist.

Столиця України опинилася на 131-му місці з 140. Гіршими за Київ у рейтингу опинилися Дуала (Камерун), Хараре (Зімбабве), Карачі (Пакистан), Алжир (Алжир), Порт-Морсбі (ПНГ), Дакка (Бангладеш), Тріполі (Лівія), Лагос (Нігерія) та Дамаск (Сирія).

Рейтинг міст за рівнем життя The Economist _2
The Economist
10-ка найгірших для життя міст

Примітно, що за останні п'ять років Київ продемонстрував найстрімкіше зниження позицій. Його показники в рейтингу знизилися на 21,4%.

Рейтинг міст за рівнем життя The Economist _1
The Economist
Міста, які найбільше втратили позиції

Експерти наголошують, що показники України демонструють певне покращення, однак перебувають під загрозою через заворушення, економічну нестабільність і війну на Донбасі.

Лідером рейтингу на найкомфортніше місто вже всьоме став австралійський Мельбурн. На другому місці - Відень (Австрія), на третьому - Ванкувер (Канада).

Також до першої десятки потрапили Калгарі (Канада), Аделаїда (Австралія), Перт (Австралія), Окленд (Нова Зеландія), Гельсінкі (Фінляндія) і Гамбург (Німеччина).

Рейтинг міст за рівнем життя The Economist _3
The Economist
Лідери рейтингу комфортних міст

Російська столиця Москва у рейтнгу опинилася на 80-й позиції.

Раніше повідомлялося, що Україна другий рік поспіль обійшла Росію за рівнем соціального прогресу. Вона посіла 64 місце зі 128-ми, опинившись у групі країн, рівень соцпрогресу яких є вищим за середній. Україна лишила позаду Білорусь (65 місце) та Росію (67 місце). Тим часом Польща опинилася на 32 місці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції