Тріснуло вже третє: заміна скла на мосту у Києві буде безкоштовною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скло замінять за рахунок компанії “Контракт 61”.

У Києві на пішохідно-велосипедному мості, який днями урочисто відкрив мер столиці Віталій Кличко, почали заміняти третє розбите скло. Стрім з місця події вів ТСН.live на сторінці у соцмережі Facebook.

У Києві замінюють захисну плівку на пішохідно-велосипедному мості, який відкрили 25 травня із нагоди Дня міста. 26 травня його пошкодили вандали. Поліція з’ясовує обставини події

Опубліковано ТСН Live Понеділок, 27 травня 2019 р.

Поки що ремонтники зняли пошкоджене скло.

заміна скла на мосту у Києві 3
фото: Юлія Яценко

Під час робіт на мосту був присутній начальник дільниці фірми “Контракт 61”, яка встановлювала скло, Руслан Кабула. За його словами, постраждав тільки верхній шар скла, який є захисним.

“На перший погляд, я бачу епіцентр удару. Я думаю, що це був якийсь механічний удар”, - заявив він.

заміна скла на мосту у Києві 5
фото: Юлія Яценко
заміна скла на мосту у Києві 6
фото: Юлія Яценко

Журналісти запитали, хто оплачує заміну скла. “Це гарантійне скло. Заміну скла бере на себе компанія”, - відповів Кабула.

На запитанння, чи взагалі безпечний цей міст, він не зміг відповісти, бо він “відповідає тільки за скло”. “Трінуло скло, яке мало пройти випробування на удари, на подряпини. Те скло, яке утримує загальне навантаження, не ушкоджене”, - уточнив представник компанії.

Відео На новому пішохідному мосту в Києві основне скло залишилось неушкодженим

Спеціальні вставки на доріжці переходу зробили, аби додати відвідувачам екстриму. У день відкриття скло на міцність перевіряли мер Києва Віталій Кличко разом із своїм братом. Вони стрибали на прозорих ділянках. Однак вже менш ніж за добу після відкриття два вікна пішли тріщинами.  

На новому пішохідному мосту в Києві основне скло залишилось неушкодженим

Варто зазначити, що коли ремонтники зняли верхнє скло, під ним виявилася вода. Кабула не зміг відповісти, як вона там опинилася.

заміна скла на мосту у Києві 4
фото: Юлія Яценко
заміна скла на мосту у Києві 2
фото: Юлія Яценко

Раніше повідомлялося, що ремонтники взялися відновлювати скляне покриття на пішохідно-велосипедному мості у Києві.

Як відомо, у суботу, 25 травня, міський голова Києва Віталій Кличко урочисто відкрив новий пішохідно-велосипедний міст у столиці. Відкриття присвятили святкуванню Дня Києва. Вже наступного дня стало відомо, що на оглядовому майданчику нового пішохідно-велосипедного моста тріснуло скло.

Згодом з'ясувалося, що пошкоджене лише верхнє, захисне, покриття, а гартоване основне скло не постраждало. Міська влада пообіцяла усунути пошкодження за добу.

Відео Кличко офіційно відкрив новий міст до Дня Києва

Віталій Кличко практично вчасно розпочав урочисту церемонію відкриття нового мосту до дня міста. По ньому вже пройшлись перші пішоходи та проїхались велосипедисти. Киянам варто зважити, що у зв’язку з проведенням Дня народження столиці, деякі дороги будуть перекритими для транспорту.    

Кличко офіційно відкрив новий міст до Дня Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції