Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Троє нетверезих хлопців побили охоронця столичного супермаркету

Чоловіка побили за те, що він нібито заснув.

Троє молодих хлопців напідпитку побили охоронця одного з цілодобових супермаркетів Києва, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Нетверезому хлопцеві, студенту юридичного коледжу, не сподобалося, що охоронець магазину нібито заснув на стільці й тому зробив не лише словесне зауваження. Сам охоронець від нападників тільки оборонявся.

Бійка тривала кілька хвилин. Її на телефон знімала сестра одного із нападників. Коли охоронець упав, його лежачого товкли втрьох. Потім нападники вийшли із супермаркету і пішли по домівках. Їх затримали через кілька годин.

У потерпілого - внутрішні забиття, а селезінку лікарі не змогли врятувати. Під ранок, коли це трапилося, відвідувачів було небагато.

Відео Троє молодиків напідпитку побили охоронця цілодобового супермаркета в Києві

Сестра одного з нападників знімала усе на мобільний.  Не тверезому хлопцеві, до речі, студенту юридичного коледжу не сподобалося, що охоронець магазину нібито заснув на стільці і тому зробив не лише  словесне зауваження. Сам охоронець від нападників лише оборонявся.  

Троє молодиків напідпитку побили охоронця цілодобового супермаркета в Києві

“Приблизно 20 камер було відстежено працівниками поліції до моменту, як вони зайшли у приміщення, живуть. Це відеокамери, які розташовані на магазинах, а також камери “Безпечна столиця". У нас є прямий доступ до центрального сервера”, - каже керівник Подільського управління поліції ГУ НП у місті Києві Владислав Іщенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції