Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН.ua отримав ексклюзивне відео, як голі дівчата катались на Андріївському узвозі

Голі дівчата на Андріївському узвозі каталися для здоров'я та свободи.

Дві дівчини, які вчора "розірвали" соціальні мережі  фотографіями, де вони оголені катаються на сноуборді та лижах по Андріївському узвозу, розповіли кореспонденту ТСН.Особливе Ганні Бока, чому вони вирішили "шокувати" киян.

Катерина та Інна приїхали на Андріївський узвіз зі своїми чоловіками. Одна з дівчат – юристка за фахом, але не працює за спеціальністю. Інша дівчина займається бізнесом разом зі своїм коханим.

"Коли тіло стикається з природою - повітрям, водою, - людина зливається з цим. Ми не грали на публіку, ми були в своєму гармонійному світі і насолоджувалися життям", - кажуть любительки зимового спорту.

Дівчата пояснюють, що робили це виключно для себе, а також вважають, що оголене тіло – це природне явище, якого не варто соромитися.

Героїні соціальних мереж ходять на зимовий пляж біля Венеціанського мосту кожну неділю, де збираються однодумці.  Мета таких зборів – здоров'я та свобода, кажуть хлопці та дівчата.

Також дівчата повідомили, що їхні мами бачили фото та не заперечують проти такого захоплення.

Нагадаємо, що вчора, на Андріївському узвозі у Києві перехожі спостерігали незвичну картину: двоє оголених дівчат каталися на лижах та сноуборді

Дивіться подробиці в ТСН.Особливе сьогодні о 16:45

Ганна Бока

Відео Голі дівчата на сноуборді підкорили Андріївський узвіз

Залиште свій коментар

Вибір редакції