ТСН зв'язалася з власниками готелю "Козацький", який "орендували" праворадикали з "РПС"

Приміщення готелю на Майдані належить Міністерству оборони України.

Учасники громадських акцій у центрі столиці розділилися на дві категорії. Одна з них захопила частину Майдану Незалежності та закликає до облаштування наметового містечка, а друга зі сльозами та квітами прямує на Інститутську, аби пошанувати пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні, йдеться в сжеті ТСН.19:30.

Галасливий протест під стелою Незалежності вже призвів до встановлення намету та закликів збиратися на віче й нести необхідні для облаштування наметового містечка речі. Більшу частину з кількох сотень учасників мітингу складають люди в камуфляжному одязі.

Вони представляються ветеранами АТО та членами організації "Революційні праві сили". Вдень вони поштовхалися з правоохоронцями та почали господарювати в приміщенні готелю "Козацький". Його захоплення ці люди заперечили, пояснивши, що орендують приміщення. Представників адміністрації, які б підтвердили або спростували таке твердження, в готелі не виявилося.

ТСН звернулася за коментарем у Міністерство оборони України, якому належить "Козацький". Там відмовилися пояснювати те, що відбувається, порадивши звертатися за коментарями до правоохоронців.

Тим часом значно більше людей минали Майдан і йшли на Інститутську, де загинуло найбільше учасників Революції Гідності. Люди несли до меморіалів квіти, свічки та не стримували сліз. Українці сходилися в тому, що за смерті героїв дуже прикро, однак вони не були марними. "Ми в боргу, вони тримають небо для нас. Ми мусимо не опускати руки", - передав загальний настрій один із киян.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Надвечір на Майдані у діжках запалили багаття

На головну площу столиці до портретів Героїв Небесної сотні вже кілька днів несуть квіти та лампадки, час від часу чутні вигуки "Слава Україні". Громадські активісти та колишні сотники самооборони Майдану проводять мітинг, де висловлюють вимоги до Президента та керівництва країни, серед натовпу вже лунають розмови про те, що на ніч збираються встановлювати намети і навіть заготовлюють дрова. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: