У 97% житлових будинків столиці вже відключили опалення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відключення опалення йде за планом.

У понеділок, 8 квітня, від послуги централізованого опалення відключені 97% житлових будинків Києва. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Як зазначається, загалом послугу завершили надавати 12,8 тисячам споживачів. Мова йде про житлові будинки (ОСББ та ЖБК, відомчі та інвестиційні будинки), адміністративні приміщення та заклади соцсфери. Останніх відключать від опалення за індивідуальними заявками.

"Рішення про припинення теплопостачання в закладах соціальної сфери – медичних закладах, школах, дитячих садках тощо, приймає адміністрація цього закладу, а відключення здійснюється винятково на основі індивідуальної заявки", — уточнили у прес-службі.

Усього від опалення вже відключено 157 дитсадків, 140 шкіл, 28 лікувальних закладів, 3016 адмінбудинків, 101 навчальний заклад (технікуми, інститути). Тепло продовжують постачати в 2871 будівлях (372-х дитячих садках, 314 школах, 248 лікувальних закладах).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві опалювальний сезон 2018-2019 офіційно завершиться від 6 квітня. Також у "Нафтогазі" повідомили, що Україна завершує опалювальний сезон з рекордними залишками газу.

Відео Столична влада надала пільговикам житло без води, опалення та електрики

Будинок у Бортничах здали в експлуатацію, але підключити до міських інженерних мереж забули. 40% квартир виділено пільговим категоріям та тим, хто десятиліттями стояв на квартирній черзі. Довести самостійно все до ладу - підключити тепло, воду, електрику та відремонтувати свої квартири - багатодітним сім'ям не під силу. 

Столична влада надала пільговикам житло без води, опалення та електрики

Залиште свій коментар

Вибір редакції