Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві 2-річна дитина померла під час гастроскопії. Батьки звинувачують лікарів

У хлопчика був розрив глотки і стравоходу.

У Києві батьки звинувачують медиків у смерті свого дворічного сина. Хлопчика не стало просто під час проведення гастроскопії, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Мати загиблого Максима згадує, що ще у вівторок увечері син бавився зі старшою сестричкою. "Вони стрибали на ліжку. У руках у нього була лялька, від якої відірвав ногу. Він ту ногу гриз і, коли зістрибнув з ліжка на подушки, мабуть, вдавився цією ногою", - каже мама хлопчика Олена Мигович.

Батьки одразу перевірили горло. Тато перевернув хлопця догори ногами. Усе начебто було нормально, але трохи згодом дитину почало нудити.

За годину його знудило знову. Батьки викликали швидку і Максима шпиталізували до дитячої лікарні на вулиці Богатирській у столиці. Там зробили рентген, узяли аналізи і на ранок призначили гастроскопію.

Саме ця процедура стала фатальною для дитини. Після першої процедури лікар сказав, що нічого не бачить, а тому її треба повторити. Дитина кричала і плакала. Спочатку сина тримала мати, а потім батько. "Потім вставив удруге. Він, коли діставав зонд і шайбу, то пішла кров. Розпухли шиа, посинів", - каже батько загиблого Юрій Мигович.

Відео Набрякло горло та посинів: у Києві батьки звинувачують лікарів у смерті дитини

Смерть через лікарську помилку або нещасний випадок? У Києві батьки звинувачують медиків у смерті свого дворічного Максимка. Хлопчика не стало просто під час проведення гастроскопії. У нього сильно набрякло горло, а після цього - посинів. Журналістка ТСН разом з мамою й татом загиблого поїхала забирати довідку про причину смерті дитини. Результати експертизи приголомшили батьків.  

Набрякло горло та посинів: у Києві батьки звинувачують лікарів у смерті дитини

Серце Максима перестало битися на руках у батька. Його намагалися реанімувати, але марно.

Результат показав, що смерть дитини настала через розрив глотки і стравоходу. Завідувачка хірургічного відділення лікарні на Богатирській коментувати висновок бюро експертиз відмовляється. "У нас немає висновку. Нам не надіслали, вибачте, будь ласка.Я думаю, що оцінку дадуть компетентні органи. Зондування було призначено, бо була кровотеча", - каже Світлана Брагинська.

Адвокат каже, якщо лікарську помилку все-таки доведуть, то медику, який зробив зондування, може загрожувати до п'яти років тюрми. "Для того, щоб задокоментувати правильно всі дії і потім мати можливість довести непрофесійну діяльність, потрібна в першу чергу заява про вчинення кримінального правопорушення”, - розповів адвокат Афанасій Карлін.

Потім батькам необхідно провести ще одну судово-медичну експертизу, яка встановить остаточну причину смерті їхньої дитини.

Кореспондентка ТСН Наталя Островська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції