У Києві аварійна служба більше 8 годин їхала до будинку, де згоріли всі прилади через електронапругу

Фахівці вимкнули світло і знову поїхали.

Понад вісім годин мешканці Солом'янського району столиці чекали на аварійну службу. У квартирах підскочила електронапруга до трьохсот п'ятдесяти семи вольтів: у людей погоріли прилади. Аварійну службу викликали усім під'їздом, але приїхали вони аж серед ночі. Відімкнули світло і поїхали, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30

У суцільній темряві одна з мешканок Олена показала свої збитки. Аби щось розгледіти, оператор вмикає світло на камері. Згоріли комп'ютер та магнітофон. Чути було вибух лампи, електрощитової та розеток.Пізніше з'ясувалося, що погоріли ледь не всі прилади у квартирі. Заміряли напругу, вона була - 357 вольтів.

У квартирі Юрія Павловича сморід від згорілого трансформатора для холодильника та бази для телефону. О 3-й годині дня прийшов електрик. Але полагодити так і не зміг - викликав аварійну службу, яка приїхала лише за 8 годин уже серед ночі. У сусідньому під'їзді вимкнули світло і поїхали.

У компанії, яка обслуговує будинок, головний інженер пояснює, що він уперше взагалі про це чує, але обіцяє вжити заходів.

За годину - мережу таки полагодили, світло увімкнули. Така перенапруга, каже представник Київенерго, може бути у старих будинках.

Завтра пообіцяли прийти із ЖЕКу, записувати погорілі прилади. Після службової перевірки буде відомо, чи нестиме хтось за це відповідальність. 

ВідеоПонад 8 годин мешканці Солом`янського району столиці чекали на аварійну службу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: