Перейти до змісту
У Києві батько школяра жорстоко побив вчителя фізкультури і погрожував відпиляти руку

У Києві батько школяра жорстоко побив вчителя фізкультури і погрожував відпиляти руку

Конфлікт стався через те, що педагог нагримав на неслухняного учня.

У Києві в Оболонському районі батько одного зі школярів відгамселив вчителя фізкультури. Сталося все серед білого дня на шкільному подвір’ї, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Конфлікт розгорівся, коли в дітей щойно завершилися уроки. Причиною бійки стало те, що вчитель накричав на учня, бо той не слухався – малий розплакався і пожалівся батькам.

Відео У Києві батько школяра відгамселив викладача фізкультури

Сталося все на шкільному подвір'ї в Оболонському районі. Вчитель накричав на учня, бо той не слухався. Малий розплакався і пожалівся батькам. Пізніше вчитель таки вибачився і перед учнем, і перед його татом. Однак це не заспокоїло розлюченого батька. Він спершу вдарив викладача на шкільному подвір'ї, а потім добивав за територією ліцею. Зараз вчитель у лікарні, у нього численні гематоми, надрив легенів та струс мозку.

У Києві батько школяра відгамселив викладача фізкультури

Пізніше вчитель вибачився перед учнем і перед його татом, однак це не заспокоїло розлюченого батька. Він спершу вдарив викладача на шкільному подвір'ї, а потім добивав уже за територією ліцею. "Він мене вже підняв, кинув на землю, почав руками бити. Злетів кросівок, все таке. Він дістав пилу, казав, ти цією рукою трогав мого Рому? Я тобі зараз її відріжу. Давай сюди руку. Я йому підтягую руку. Він опустив пилку", - розповів постраждалий Ігор Матвієнко.

Зараз вчитель у лікарні, у нього численні гематоми, надрив легенів та струс мозку. "Це - спортсмен міжнародної категорії, галузь тхеквондо, з чорним поясом. Але він не був налаштований на таку манеру розмови. Це було для нього повною несподіванкою. Це було видно на кадрах, які ми спостерігали на камерах спостереження. Ми стурбовані дуже. Все вчительство зараз дуже стурбоване", - зізнався директор ліцею №157 Віктор Костенко.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин