У Києві частково перекриють Шулявський шляхопровід через початок масштабного ремонту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Визначені схеми об'їзду перекритих ділянок.

18 серпня від 6 ранку перекриють з’їзди Шулявського шляхопроводу.

Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури.

Так, перекритими будуть з'їзди з вулиці Гетьмана на проспект Перемоги та з проспекту Перемоги на вулицю Олександра Довженка.

Шляхи об’їзду організовано за такою схемою: вулиця Борщагівська – проспект Повітрофлотський – шляхопровід Повітрофлотський; вулиця Зоологічна – вулиця Дегтярівська – вулиця Олександра Довженка.

Перекриття Шулявки, шляхи об’їзду
КМДА

Як зазначається, з’їзди перекриють для того, аби винести інженерні мережі із зони виконання робіт та подальшої реалізації будівельних робіт.

Окрім цього, зміниться рух автобуса № 2. Тимчасово він слідуватиме за такою схемою: від вулиці Булгакова до станції метро "Шулявська" за постійною схемою, далі: проспект Перемоги – вулиця Шолуденка – вулиця Борщагівська – вулиця Гарматна – бульвар Вацлава Гавела, далі – за постійною схемою.

Увага! Детальна інформація по Шулявському мосту! Метро працюватиме у звичайному режимі. *** 18 серпня із 06:00...

Опубліковано КП "Київський метрополітен" П'ятниця, 17 серпня 2018 р.

Нагадаємо, реконструкція розв’язки мала розпочатися ще у травні, проте затвердження проекту та проведення тендерів затягнулися. Поки що біля аварійного шляхопроводу прибирали ятки і завозили будівельні матеріали. Вартість робіт складає майже мільярд гривень, строк виконання – рік.

ВідеоУ Києві влада відмовилась від будування футуристичної розв'язки на Шулявській, яка могла спростити рух

З середини червня Шулявська розв’язка в столиці закривається. Проспект Перемоги доведеться перетинати на тимчасових перехрестях зі світлофорами. Зупинити будівельний "бліц-криг" могла петиція киян на підтримку футуристичної розв’язки інженера Віктора Петрука. Але дорожники дослідили її і сказали, що місця для таких ідей замало.

У Києві влада відмовилась від будування футуристичної розв'язки на Шулявській, яка могла спростити рух

Вибір редакції