У Києві частково була заблокована робота метро – зламався потяг

Був обмежений рух зеленою гілкою.

18 січня у Києві станцію метро "Лук'янівська" зачиняли на вхід та вихід. 

Про це повідомляє Київський метрополітен у Facebook.

Окрім цього, рух зеленою гілкою відбувався лише від станції "Червоний хутір" до "Золотих воріт".

Як повідомляється, на станції "Кловська" зламався потяг. "Про відкриття руху у звичайному режимі буде повідомлено додатково", - йдеться у повідомленні.

Увага! Станцію "Лук'янівська" зачинено на вхід та вихід. Рух по зеленій лінії тільки від станції "Червоний хутір" до "...

Опубліковано КП "Київський метрополітен" Пʼятниця, 18 січня 2019 р.

Згодом "Лук'янівську" відкрили. Рух зеленою лінією відбувався від станції "Червоний хутір" до "Лук'янівської". Станції "Дорогожичі" та "Сирець" не працювали для пасажирів.

Близько 12:30 роботу метрополітена відновили.

Нагадаємо, київська міська державна адміністрація готує інвестиційний конкурс на обладнання столичного метрополітену камерами відеонагляду та Wi-Fi мережею. КМДА готує відповідний конкурс.

Відео Найстаршій “підземці” - 116 років: цікаві факти про метрополітен

Сьогодні день народження одного з найнадійніших видів транспорту. 10 січня 116 років тому у Лондоні запрацював перший у світі метрополітен. Тоді це була зовсім мініатюрна за нинішніми мірками підземка - починалося все із шести потягів. Тепер же метрополітени у великих містах перевозять мільйони людей щодня. А деякі станції перетворилися на галереї і дивують пасажирів витворами мистецтва. Дізнайтеся найцікавіші факти про підземки зі всього світу у сюжеті. 

Найстаршій “підземці” - 116 років: цікаві факти про метрополітен

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів