Перейти до змісту
У Києві через випадки коронавірусу закрили вісім шкіл та три дитячих садки

У столиці на коронавірус захворіли 579 учнів і 449 педагогів.

У Києві через випадки коронавірусу закрили ще вісім шкіл та три дитячих садки.

Про це під час брифінгу повідомив мер столиці Віталій Кличко.

За його словами, у навчальних закладах на коронавірус захворіли вчителі. Три школи тимчасово перестали працювати у Печерському районі, три — в Оболонському та по одній — у Подільському та Дарницькому.

За словами Кличка, зараз на дистанційне навчання переведено 598 класів у 192 школах. Всього в Києві коронавірусом захворіли 579 учнів і 449 педагогів.

На карантин закрито три дитячих садки, а також 86 груп в 75 дошкільних навчальних закладах.

Як повідомлялося, школи на канікули, а виші на дистанційне навчання рекомендує відправити уряд від четверга, 15 жовтня. Відповідне розпорядження з'явилося на сайті Кабміну. Утім, дослухалися не скрізь. Приміром, столичні школярі вчитимуться ще майже тиждень, а лише потім підуть на тижневі канікули. У Харкові на рекомендації теж не зважили, бо кажуть, що чекають з центру прямого наказу. Натомість у більшості районів області учні таки підуть на карантин.

Відео Уряд рекомендує школам піти на канікули, а вишам перейти на дистанційне навчання

І знову більше 5 тисяч нових випадків інфікування COVID-19 серед українців за добу. Від сьогодні уряд рекомендує школам піти на канікули, а вишам перейти на дистанційне навчання. Відповідне розпорядження з`явилося на сайті Кабміну. Столична влада вирішила не дослухатися до урядових порад. Школярі вчитимуться ще майже тиждень і лише потім підуть на тижневі канікули. У Харкові на рекомендації теж не зважили. Кажуть, чекають з центру прямого наказу, а не порад. А от рівненські школярі вже відпочивають. Одеські - ще з понеділка на дистанційному навчанні. У багатьох регіонах сьогодні пройдуть засідання комісій із надзвичайних ситуацій, де ухвалюватимуть рішення щодо роботи шкіл на найближчий час. Виші вирішують такі питання самостійно. І багатьох студентів ще раніше перевели в онлайн. Садочки в Україні продовжують працювати.

Уряд рекомендує школам піти на канікули, а вишам перейти на дистанційне навчання

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин