Перейти до змісту
У Києві чоловіки вчинили самосуд над квадроциклістом

Нападникам загрожує в'язниця.

У Києві кілька чоловіків накинулися на квадроцикліста через те, що начебто той швидко мчав зоною відпочинку і ледве не наїхав на дітей. Спершу били, а потім один із відпочивальників узявся за пістолет і почав стріляти, йдеться у випуску ТСН.19:30.

Інцидент стався біля озера у Дарницькому районі Києва. Квадроцикліст намотував кола на доволі великій швидкості, проїжджав повз відпочивальників. Декілька з них не витримали, зупинили хлопця і почали бити. Випустили в землю одну кулю з пістолета.

Відео Чинний працівник столичної поліції пістолетом намагався провчити квадроцикліста

У Києві кілька чоловіків накинулися на квадроцикліста через те, що начебто той надто швидко мчав зоною відпочинку і ледве не наїхав на дітей. Спершу били, а потім один із відпочивальників і взагалі узявся за пістолет і почав стріляти. Пізніше виявилося, що стрілець - це чинний працівник столичної поліції.  

Чинний працівник столичної поліції пістолетом намагався провчити квадроцикліста

Нападники кажуть, що водій квадроцикла ледь не наїхав на дітей. Місцеві розповідають, що водії нерідко на цьому місці швидко мчать повз пішоходів. Квадроцикліст - їхній сусід, але вдома сьогодні нікого немає. Немає в оселі і стрільця, який працює у столичній поліції. Олександр Троїцький - старший опероуповноважений в особливо важливих справах.

"Ці дії вчинені з зухвалістю з використанням схожого на вогнепальний пістолет", - розказує речник Державного бюро розслідування Анджеліка Іванова.

За словами брата правоохоронця Едуарда, пістолет не табельний, а травматичний. На камеру спілкуватись не хоче. Поза нею каже, що квадроцикліст зачепив їхню родичку і вона впала. Крім того, залишив по собі стовп пилу, який летів у вічі. Саме тому вирішили його провчити.

Деталі конфлікту вивчає Державне бюро розслідувань. Нападники, зокрема, і правоохоронець, можуть опинитися  за ґратами.

Кореспондент ТСН Антон Страшко.

Залиште свій коментар