Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві дітей без щеплення від кору збираються не пускати до шкіл

Вакцинація можлива до 30 років і впродовж 72 двох годин після початку хвороби.

У столиці дітей без щеплення від кору не пускатимуть на навчання.

Про таке рішення оголосили в КМДА, втім коли почне діяти заборона, не уточнили, повідомляє ТСН. Ранок.

У місті подовжили роботу кабінетів вакцинації на вихідні. Превентивні заходи діятимуть щонайменше місяць, карантин поки не оголошуватимуть.

За перші десять днів нового року у Києві - уже 61 хворий. Вистави у цирку "Кобзов", де, ймовірно, інфікувалися півтора десятка людей, скасували. На Одещині від інфекції померли троє дітей. Ліків від кору немає, а запобігти хворобі може лише щепленням. Лікарі наполягають, що навіть під час спалаху інфекції вакцинуватися треба навіть після безпосереднього контакту із хворим.

ВідеоУ Києві заборонять відвідувати освітні заклади дітям, які не вакциновані від кору

Влада вирішила вдатися до суворих профілактичних заходів у школах та садочках. Про це попередили в міській адміністрації. Адже за перші десять днів року вже зафіксували майже стільки само випадків захворювання на кір, як за весь 2017 рік.

У Києві заборонять відвідувати освітні заклади дітям, які не вакциновані від кору

Діти, які не хворіли кором, у яких відсутні щеплення або довідки від медичних закладів щодо протипоказань, до занять у школах та дошкільних закладах допускатися не будуть

Вакцинація можлива до 30 років і впродовж 72 двох годин, тобто, якщо людина захворіла то впродовж 72 годин - можна провести вакцинацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції