У Києві до кінця року планують оголосити тендери та укласти угоди на масштабне оновлення транспорту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загальна сума угод та тендерів складатиме майже 50 мільйонів євро.

До кінця 2018 року Київська міська державна адміністрація пропонує оголосити тендери та укласти угоди з оновлення пасажирського транспорту на суму майже 50 мільйонів євро.

Про це розповів заступник очільника КМДА Дмитро Давтян, передає "Інтерфакс".

"У рамках цієї угоди, передбачено оновлення трамвайного парку (24900000 євро, орієнтовно 17 трамваїв) і оновлення автобусного парку (18600000 євро, орієнтовно 50 автобусів довжиною 12 метрів і 62 автобуси довжиною 18 метрів). Планується придбати і кабіни фунікулера і обладнання до них - на це спрямовано 6500000 євро. На ці кошти також передбачено замінити дві кабіни (вагони), головний механізм, лінійне обладнання та систему управління", - заявив він.

За словами Давтяна, оновлення рухомого складу київського транспорту є одним із пріоритетів діяльності КМДА.

"Останнім часом, відвідуючи різні профільні заходи, я бачив дуже багато транспортних новинок. Хотілося б, щоб частина з них була реалізована в столиці. Для цього ми проводимо переговори і зустрічі, адже оновлення рухомого складу громадського транспорту і його осучаснення - одне з пріоритетних завдань міської влади", - зазначив він.

Нагадаємо, у Києві готуються запровадити монетизацію безоплатних поїздок громадським пасажирським транспортом для пільгових категорій. Щомісяця таким громадянам виплачуватимуть по 240 грн.

ВідеоНа що слід звертати увагу пасажирам міського транспорту і хто гарантує хто безпеку перевезень

Поїздки в міських маршрутках часто перетворюються для українців на справжню лотерею. За підрахунками експертів, щороку в Україні під час поїздок в маршрутках гине від 70 до 80 осіб. Близько 800 пасажирів отримують важкі травми. На що слід звертати увагу пасажирам міського транспорту і чи гарантує хтось безпеку перевезень – "Сніданок" дізнався. 

На що слід звертати увагу пасажирам міського транспорту і  хто гарантує хто безпеку перевезень

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції