У Києві до купального сезону відкриють 11 пляжів

Також будуть відкриті 17 зон відпочинку поблизу водойм, однак без можливості купання.

У Києві до початку літнього сезону в столиці відкриють 11 пляжів. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Так, у Дніпровському районі запрацюють пляжі "Молодіжний", "Венеція", "Передмістна слобідка", "Золотий", "Дитячий", "Райдуга", "Тельбін" і "Центральний", а в Оболонському районі - "Вербний" та "Пуща-Водиця". У Деснянському районі відкриється пляж "Вир". На всі пляжі планується отримати санітарні паспорти.

Також будуть відкриті 17 зон відпочинку поблизу водойм, однак без можливості купання, зокрема, "Довбичка", "Лісова", "Русанівська коса", "Березняки", "Веселка", "Верхня", "Наталка", "Редьчіна" , "Біла", "Троєщина", "Галерна", "Осокорки", "Сонячна", "Святошин", "Блакитна", "Синьоозерна" і "Совська балка".

На пляжах "Дитячий", "Золотий" і "Пуща-Водиця" будуть доступні п'ять крісел-амфібій, використовувати які допоможе спеціально підготовлений персонал.

Крім того, вперше три пляжі -" Дитячий "," Золотий "і" Пуща-Водиця "- візмуть участь в міжнародній програмі "Блакитний прапор", у рамках якої вручають нагороду за воду, що відповідає високим стандартам якості і придатна для безпечного купання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві знову відкриють один з найстаріших велотреків у Європі просто неба.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: