Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві грипом уже хворіють 25 тисяч осіб

Медики сподіваються, що поширення хвороби вдасться пригальмувати.

У Києві закрито на карантин 120 шкіл, а високий ризик підхопити грип зберігатиметься до кінця лютого. Наразі в місті кількість хворих становить 25 тисяч, і більшість із них діти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Госпіталізували 266 хворих, зазвичай із ускладненнями, на кшталт пневмонії. До стаціонарів також потрапляють люди, які хворіли 5-7 днів, але не зверталися до лікарів. Медики прогнозують, що зростання кількості пацієнтів може спостерігатися аж до настання весни.

ВідеоУ Києві, аби зупинити захворювання дітей на грип, школи закривають на карантин

Зважаючи на кількість учнів, що приходять на навчання, кожна установа сама вирішує чи робити паузу. Є й школи, в яких хворіють цілі класи і навіть паралелі. Досвід показує, що призупинення навчання на тиждень розриває ланцюг передачі вірусу, і кількість хворих дітей на грип суттєво зменшується.

У Києві, аби зупинити захворювання дітей на грип, школи закривають на карантин

Кожен п’ятий столичний учень зліг з температурою, має кашель або нежить, але школи самі вирішують, працювати далі чи закриватися на карантин. Досвід показує, що призупинення навчання на тиждень зупиняє поширення вірусу і кількість хворих на грип дітей зменшується.

Усім киянам лікарі нагадують прості правила, котрі допоможуть швидше одужати і вбережуть інших від поширення вірусу. Найперше – це залишитися вдома при появі ознак недуги, так само не відпускати на навчання дитину, якщо прояви хвороби почали помічатися в неї.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

Грип, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції