Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві косметологічна клініка використала справжнього левеня заради розваги, зоозахисники обурені

Користувачі гніваються і використання тварини називають дикунством. 

У Києві під час відкриття однієї з косметологічних клініки власники для розваги використали маленьке левеня. Увагу на це звернули зоозахисники UAnimals. 

Фото та відео із маленьким хижаком розмістили у сторіз закладу в Instagram. Мовляв, зазвичай у нове приміщення запускають котів, а вони вирішили запустити "справжнього лева".

Зоозахисники ж відзначають, що маленьке левеня, вочевидь, забрали у матері і тепер "здають в аренду". Аби прогоратати фото - тисніть стрілочку справа. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Жесть! ⠀ У клініці @tryfonova_m.d вважають, що запустити в нове приміщення справжнє левеня замість кота — це дуже оригінально. Адже саме таку серію Сторіз опублікували на сторінці клініки, анонсуючи її відкриття. Маленький хижак, який, вочевидь, був відірваний від матері та став арендним «атрибутом», прогулювався коридорами закладу. ⠀ Давайте нагадаємо Марії Трифоновій про те, що дикі тварини — не іграшка. І їх місце не в квартирі, офісі або шафі, як ми побачили на фото — а в дикій природі! ⠀ #UAnimals

Публикация от UAnimals (@uanimals.official)

"Маленький хижак, який, вочевидь, був відірваний від матері та став арендним "атрибутом", прогулювався коридорами закладу. Давайте нагадаємо Марії Трифоновій (власниця клініки - Ред.) про те, що дикі тварини — не іграшка. І їх місце не в квартирі, офісі або шафі, як ми побачили на фото — а в дикій природі!", - йдеться у повідомленні.

У коментарях до посту обурюються і інші користувачі. Пишуть, що за критику на сторінці клініки у соцмережі їх просто блокують. На момент публікації статті частина сторіз із левеням була видалена або прихована.

Левеня коменти
instagram.com/uanimals.official

Нагадаємо, раніше у Чернігові пара зробила татуювання своєму коту породи Сфінкс на прізвисько Яша. Процес роботи тату-майстер опублікувала у своїх сторіз в Instagram. Згодом фото непритомного кота, якому на грудях голкою роблять малюнок, запостили у групі зоозахисників. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції