У Києві люди у вишиванках утворили живий ланцюг

Тисяча патріотів з'єднала дві площі – Софійську та Михайлівську.

У столиці до всеукраїнського дня вишиванки люди у національному вбранні створили живий ланцюг. Він з'єднав дзвіниці Михайлівського собору та Софії Київської, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В акції взяли участь близько тисячі людей. Вони трималися за руки та співали Гімн України.

Попри прохолодну погоду, атмосфера свята була теплою та яскравою. Її допомагав створювати Оркестр народних інструментів.

Іноземні туристи в центрі Києва були вражені побаченим. Їм дуже сподобалося це свято, самі вишиванки, а також те, що люди в них почуваються щасливими.

Самі ж учасники акції кажуть, що цей одяг для них – ознака належності до українського народу. Бо вбрання, попри різні візерунки в кожному з регіонів, насправді єднає українців.

Як уже повідомлялося, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в день вишиванки одягнув українську вишиту сорочку та навіть зробив селфі.

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька

У Києві між двох дзвіниць люди у національному вбранні створили ланцюг

Між Софійською та Михайлівською площами зібрались близько тисячі людей. Не зважаючи на те, що погода була прохолодна і людям довелось на вишиванки вдягнути куртки, атмосфера свята була яскравою і людей підбадьорював оркестр народних інструментів. В ланцюзі було багато школярів, які розповіли, як цінують національний одяг. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: