У Києві мітингували на підтримку незалежної Білорусі 

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білоруси виступають проти об’єднання з Росією.

Близько двох десятків людей, серед яких і білоруси, які воюють на українському фронті, вийшли на Майдан Незалежності, щоб протестувати проти об’єднання Білорусі та Росії. Про це розповіли в ефірі ТСН.19:30.

Звідти вони пішки рушили до білоруського посольства. Дорогою зупинилися біля місця загибелі журналіста Павла Шеремета. Вшанували його пам'ять хвилиною мовчання. Під самим посольством активісти розгорнули плакати, скандували і вимагали не допустити об'єднання Білорусі з Росією, але на вулицю до них ніхто так і не вийшов.

Нагадаємо, 7 грудня, у Мінську відбулась акція протесту проти інтеграції з Росією. Громадяни вийшли у центр білоруської столиці з закликами зберегти незалежність та відправити президента у відставку, якщо той підпише угоду з РФ. 

Відео На Майдані Незалежності зібрався мітинг на підтримку білорусів, які не хочуть інтеграції з РФ

Близько двох десятків людей - серед яких і білоруси, які воюють на українському фронті - вийшли на Майдан Незалежності. Звідти вони пішки рушили до білоруського посольства. Дорогою зупинилися біля місця загибелі журналіста Павла Шеремета. Вшанували його пам'ять хвилиною мовчання. Під самим посольством активісти розгорнули плакати, скандували і вимагали не допустити об'єднання Білорусі з Росією.  

На Майдані Незалежності зібрався мітинг на підтримку білорусів, які не хочуть інтеграції з РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції