Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко запропонував перейменувати вулицю в Києві на честь Маккейна

Президент хоче перейменувати одну з вулиць столиці

Президент України Петро Порошенко запропонував змінити назву однієї з вулиць Києва. Так, вулицю антиукраїнського діяча Івана Кудрі можуть перейменувати на честь сенатора США, який нещодавно помер, Джона Маккейна.

Про це повідомляє УНІАН.

Прохання підтримати таке рішення, на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту, озвучила представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко.

"Президент звертається і просить фракції парламенту підтримати його звернення до міської ради Києва про перейменування вулиці Івана Кудрі – терориста, чекіста оперативника, який діяв проти українського національно-визвольного руху, – на ім’я сенатора Джона Маккейна", - сказала вона.

Нагадаємо, американського сенатора поховали в Анаполісі, на території Військово-морської академії, яку він закінчив 60 років тому, поблизу його колишнього однокурсника та друга – адмірала Чака Ларсона.

ВідеоТаємні послання і зворушливі слова: яким було прощання із Джоном Маккейном

У США поховали видатного американського сенатора. Церемонія прощання зібрала відомих політиків світу. Але на думку багатьох, містила таємні знаки, які хотів подати покійний Маккейн. Дивіться.

Таємні послання і зворушливі слова: яким було прощання із Джоном Маккейном

Залиште свій коментар

Вибір редакції