У Києві можуть спалювати частину львівського сміття

Мер Львова Андрій Садовий звернувся до очільника столиці з листом, в якому просив допомогти з тимчасовим зберіганням частини сміття.

Київ тимчасово допоможе Львову вирішити проблему із сміттям.

Зважаючи на те, що в літній час потужності сміттєспалювального заводу "Енергія" в Києві недозавантажені, Київ можемо прийняти частину сміття на спалення. А також – спрямовувати на сортувальні лінії.

Раніше мер Львова Андрій Садовий звернувся до очільника столиці з листом, в якому просив допомогти з тимчасовим зберіганням частини твердих побутових відходів, що утворюються на території Львова. 

Кличко вирішив допомогти, але не зберігаючи львівське сміття, а спалюючи його.

Як повідомлялося, ось уже кілька тижнів тривають пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі, котре є основним полігоном захоронення відходів зі Львова. На їх ліквідації сталася трагедія - загинули люди. Полігон у Грибовичах офіційно закрили. Львів має знайти нове місце для захоронення чи утилізації відходів. Тим часом пожежі почалися на іншому сміттєзвалищі неподалік Львова.

У Жовкві сотні людей під звуки сирен провели в останню путь загиблого на сміттєзвалищі рятувальника

З півсотні жителів Житомира перекрили дорогу вантажівкам, які везуть сміття зі Львову

Люди обурені рішенням міської влади, яка дозволила завозити додатково сміття зі Львова на житомирський полігон твердих побутових відходів. На вулицю вийти неможливо: сморід, крім того машини їдуть незакриті, сміття летить у вікна. Львівські водії, яких зупиняють, спокійно реагують. Кажуть, що розуміють місцеве населення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: