У Києві на Андріївському узвозі розібрали кран на майданчику скандального будівництва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Активісти запевняють, що тиснути і на забудовника, і на Київраду не припинятимуть.

У столиці на Андріївському узвозі розібрали будівельний кран на майданчику, де збиралися звести 8-поверховий готель. Тут валили паркани, запалювали димові шашки, навіть захоплювали техніку – усе, аби зберегти історичну частину міста. Чи вберегли її, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Демонтажу передував майже рік активних протестів громади проти будівництва готелю заввишки 27 метрів за дозволами часів одіозного Черновецького. В той час як за нормами 2014 року на Андріївському можна будувати нові будівлі, не вищі за 12 метрів. Для готелю до того ж "зрізали" і частину Замкової гори.

Забудовнику було надано припис – прибрати ще й кран, бо стоїть він тут незаконно, як і паркан, на захопленій будівельниками вулиці Фролівській. Вона поза межами ділянки забудовника. Той – не зважив, тож вирішили діяти. Забудовника чекають на містобудівну раду, аби поміняв проект і знизив його поверховість. Як не прийде – розірвуть з ним договір оренди.

ВідеоНа Андріївському узвозі розібрали будівельний кран, де збиралися будувати готель

Успіхом звершилися майже річні протести громадськості проти скандальної забудови. Тут валили паркани, запалювали димові шашки, навіть захоплювали техніку. Усе, аби уберегти історичну частину міста. 

На Андріївському узвозі розібрали будівельний кран, де збиралися будувати готель

Демонтаж крана активісти називають лише проміжним результатом, але поки що, кажуть, задоволені .Тиснути і на забудовника, і на Київраду припиняти не збираються.

Розбір крана не зчинив спротиву – будівельників поліція вивела з території напередодні. Прибрати Фролівську остаточно обіцяли до понеділка. Забудовнику ще виставлять рахунок за збитки.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Залиште свій коментар

Вибір редакції