Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві на честь Нового року їздить безкоштовне таксі-лімузин

Проект ТСН покликаний подарувати українцям нові яскраві емоції на свято.

У цей предноворічний вечір та вранці першого дня Нового року вулицями Києва їздитиме безкоштовне таксі ТСН. Телефоном його не викликати, але білий лімузин із червоним логотипом можна зупинити на вулиці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Де саме це можна зробити, точно сказати неможливо – маршрут залежатиме від побажань киян, які скористаються послугою. Машина їздитиме по всій столиці протягом неділі до півночі, а також вранці після святкування. Це таксі безкоштовне, але від пасажирів там чекають розповідей про найяскравіші події року, що минає, а також мрії і плани на майбутнє. Якщо ж лімузин підвозитиме вранці, то крім минулорічних спогадів, там обов’язково розпитають, як і з ким зустрічали 2018 рік.

Про найцікавіших пасажирів журналісти розкажуть у ТСН уже в новому році – у вечірньому випуску 1 січня. Киян і гостей столиці закликають не соромитися і зупиняти лімузин, коли його побачать на вулицях міста.

Кореспондент ТСН Ганна Бока  

ВідеоВулицями Києва курсує безкоштовне таксі-лімузин від ТСН

Телефоном його не викликати, можна лише зупинити на вулиці. Якщо ви побачите білий лімузин із червоним логотипом ТСН, одразу голосуйте, і, якщо всередині не буде інших пасажирів, вас обов'язково підвезуть за потрібною адресою в межах міста.

Вулицями Києва курсує безкоштовне таксі-лімузин від ТСН

Залиште свій коментар

Вибір редакції