Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві на гарячому зловили крадіїв велосипеда з мережі пунктів прокату

У замку та рамі всередині є GPS-трекери.

Перші міські велосипеди, які днями особисто тестував мер Віталій Кличко, почали викрадати з пунктів прокату.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Розкрутити на запчастини та продати велосипед спробували двоє молодиків. За словами власників велостанцій, вони взяли байк на Контрактовій площі та вже в районі Петрівки на СТО спробували його розібрати для подальшого продажу. Крадіїв затримали "на гарячому".

"Хлопці намагалися самі розпиляти замок, там GPS у рамі, в замку. Звісно, ми бачимо за пересуванням, що щось не так. Усі велосипеди відстежуються, все-рівно знайдемо, якщо ломбард і прийме", - каже директор компанії Nextbike Олексій Кушка.

Популярну у Європі систему байкшерінгу запустили три дні тому. Зараз у Києві вже є 33 майданчики для оренди 55 велосипедів у різних куточках міста. Разова півгодинна поїздка на велосипеді коштує 30 грн, оренда байка на весь день – 300 грн.

Власники ж сервісу прокату попереджають, викрасти двоколісного коня – майже неможливо, адже всі велосипеди обладнані вшитими GPS-трекерами, які фіксують увесь маршрут пересування транспорту, відтак, відстежити, де саме перебуває велосипедист, дуже просто.

ВідеоУ Києві почали викрадати велосипеди з мережі пунктів прокату

Як в Європі, але не зовсім. Велосипеди, які днями особисто тестував мер Кличко, почали викрадати з пунктів прокату. Розкрутити на запчастини та продати велосипед спробували двоє молодиків. Крадіїв затримали "на гарячому".

У Києві почали викрадати велосипеди з мережі пунктів прокату

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції