У Києві на ринку з'явився поліцейський МАФ

Замість торгувати правоохоронці консультуватимуть та розслідуватимуть дрібні злочини. 

На столичному радіоринку встановили новий намет - від сусідніх торгових, він відрізняється лише написом згори - "Поліція". Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Намет коричневого кольору встановили на видному місці - просто на вході базару. Конструкцію привезли вночі, але вона поки що закрита.

Речниця солом'янської поліції каже, що це буде опорний пункт - перший у пост-міліційній Україні.

Розмістити поліцейських у МАФі вирішили, щоби дільниця вписалася в антураж ринку. Але замість торгувати правоохоронці консультуватимуть та розслідуватимуть дрібні злочини. Переконують, що після ремонту все буде інакше.

У повітрі поліція перебуватиме ще максимум кілька днів. Потім дерев'яні опори приберуть, а фундамент забетонують. Ролети піднімуть під час відкриття у квітні. Що під ними, правоохоронці не кажуть, але вірогідно там скляні стіни – на кшталт грузинських поліцейських дільниць.

Нагадаємо, 22 березня в Житомирі почала працювати патрульна поліція. Присягу прийняли 229 правоохоронців. У загоні патрульної поліції Житомира 32 дівчини, 136 осіб з вищою освітою, 37 учасників бойових дій, серед них – два кавалера ордена "За мужність". Житомир – 18е місто країни, де почала роботу нова патрульна поліція.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

ВідеоНа столичному базарі з'явиться поліцейська дільниця

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: