Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві невідомі намагалися заблокувати роботу підрозділу поліції

Правоохоронці затримали десятьох учасників конфлікту.

У Києві група невідомих намагалася блокувати роботу одного з підрозділів поліції. Про це 11 січня повідомила прес-служба столичної поліції.

Конфлікт стався в офісі на вулиці Великій Васильківській, де орендує приміщення один із поліцейських підрозділів. Невідомі намагалися блокувати роботу правоохоронців та не допускали їх до своїх робочих місць.

Згодом на місце події прибули інші поліцейські і затримали десятьох учасників конфлікту, їх доправили до управління поліції для надання пояснень.

На місці події працює слідчо-оперативна група. Інформація про постраждалих уточнюється. Проводиться перевірка для з’ясування причини конфлікту, встановлення всіх учасників та надання їх діям правової оцінки.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за опір працівнику правоохоронного органу. У зв'язку з цим затримали одного чоловіка.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що під час проведення виборів в Україні "монополія на силу" належатиме лише Національній поліції. "Ніяких громадських груп, "тітушек", "національних дружин", патріотичних активістів і інших! Все буде дуже жорстко припинятися, я заздалегідь попереджаю. Вони все це вже добре знають", - запевнив міністр. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції