У Києві новонароджене немовля пережило алкогольну кому

Дитину поряд із п'яною матір'ю знайшли патрульні поліцейські.

У хащах і серед бруду поліцейські знайшли породіллю із малям. Дитина була зовсім нерухома, а її 35-річна мати – напідпитку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Закоцюблу і нерухому дитину знайшли серед бляшанок, пакетів та іншого бруду. Тут народила її мати. Небайдужі люди викликали патрульних – і лише це врятувало дівчинці життя.

"Тут сиділа жінка з приспущеними штаньми і дитинка біля неї лежала", - розповідає працівниця поліції.

Рятівники називають себе "хрещеними батьками немовляти". Пригадують, як доправили жінку з новонародженою дитиною до пологового будинку. Через три години породілля звідти втекла і не повернулася.

"Вона обіцяла прийти в понеділок і казала, що напише відмову від дитини. Як сказали нам лікарі, це вже вшосте вона отак народжує дитину і лишає. Вона нам повідомила, що протягом 12 років вживає алкогольні напої", - розповіла патрульна Руслана Тущенко.

Породіллю із малям знайшли поліцейські у хащах і серед бруду

Закоцюблу і нерухому дитину знайшли серед бляшанок, пакетів та іншого бруду. Тут народила її мати. Небайдужі люди викликали патрульних і лише це врятувало дівчинці життя. Через пияцтво матері дитина погано розвивалася і при зрості 48 см набрала вагу кілограм 900 грамів. Нині її через крапельниці підгодовують вітамінами.

Тепер лікарі та поліцейські тут чи не найрідніші люди немовляті. Дитині приносять подарунки та приділяють час і увагу.

Через пияцтво матері дитина погано розвивалася і при зрості 48 см набрала вагу 1,9 кг. Нині її через крапельниці підгодовують вітамінами.

"Ми її Дюймовочка називаємо, бо маленька вага", - каже медсестра.

"Перше відхилення, яке є, це затримка розвитку внутрішньоутробного плода. Дитина була переохолоджена. Дитина навіть була в алкогольній, будемо говорити так, комі була", - розповів головний лікар київського міського пологового будинку №3 Назарій Гичка.

Офіційно дівчинку назвали Галина. Але патрульні звуть її Руслана Андріївна – на честь тих двох поліцейських, які знайшли її.

Про Галину лікарі вже повідомили в соціальні служби. Нині готують документи для передачі у дитячу лікарню. Там малеча пробуде два місяці. За цей час мати ще має право передумати і повернути дитину собі. Як ні, дівчинку віддадуть у дитбудинок, де вона чекатиме на нову родину.

У квітні новонародженого хлопчика знайшли на смітнику на Херсонщині. Немовля викинули в копань у целофановому пакунку, а в рот, аби не було чути плачу, запхали ганчірку. На пакунок, що рухався та видавав звуки, схожі на дитячий плач, натрапив хлопчик. Він перелякався і покликав дорослих.

Кореспондент ТСН Наталія Ярмола

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: