Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві обурені мешканці перекрили дорогу через зникнення світла

Люди не мають змоги приготувати поїсти. 

Мешканці одного з будинків поблизу Харківського шосе в Києві перекрили дорогу. Вони вимагають відновити подачу електроенергії.

Про це інформує Громадське.

У будинку, який відключили від електроенергії об 11 ранку, 30 жовтня, проживають близько 2 тисяч людей.

У будинку - 730 квартир, саме їх мешканці перекрили дорогу, адже навіть не мають змоги поїсти. 

Будинок відключили за борги ДТЕК Київські електромережі у розмірі 2,7 мільйона гривень.

Мешканці пропускають карети швидких, а звичайні авто вимушені розвертатись. Також мешканці не пропускають громадський транспорт.

Проблеми із постачанням електроенергії та води в будинки у цьому районі не вперше, повідомив  один із мешканців. Багатоповерхівка, де наразі немає електроенергії, належить скандальному забудовнику Анатолію Войцеховському.

"Ми створили ОСББ, з 1 грудня взяли будинок в управління. І фактично з цього часу просимо ДТЕК Київські електромережі укласти з нашим об’єднанням договір на електропостачання, але вони не дають відповіді. Так би ми мали можливість сплачувати напряму і мали б можливість боротись з боржниками, їх близько 20%", — розповів він.

Нагадаємо, у серпні 2017-го Харківське шосе також перекрили місцеві через відсутність води та електрики. 2 серпня мешканці столичного будинку по вулиці Харківське шосе, 17-а перекрили вулицю та Ленінградську площу з вимогою відновлення енергопостачання до своїх квартир. Тоді у "Київенерго" заявили про борг в понад 3 млн гривень компанії, яка належить Войцеховському.

Додамо, що мешканці одного з районів столиці на Лівому березі вийшли на протест, доведені до відчаю комунальними негараздам. Люди перекрили дорогу на Березняках та невпинно ходять через пішохідний перехід, вимагаючи, аби їм, нарешті, увімкнули опалення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції