Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві п'яний суддя за кермом погрожував даішнику пістолетом: "Я тебе зараз застрелю!"

Крім того, суддя залякував журналістів зв'язками у прокуратурі.

Суддя Макарівського районного суду Київської області Владислав Оберемку, перебуваючи за кермом у п'яному стані, погрожував вбити співробітника ДАІ.

Водночас, він лякав журналістів зв'язками з прокуратурою. Відповідне відео було опубліковане на канал "EuroMaydan" в YouTube.

На відео видно, як п'яний Оберемко погрожував вогнепальною зброєю співробітникам МВС, які зупинили його авто. "Я тебе зараз застрелю!", - говорить суддя Оберемко.

На законні вимоги міліції сховати зброю суддя не реагував, а коли побачив камеру, то почав погрожувати і журналістам, щоправда, уже зв'язками з прокуратурою міста Києва.

"Юлдашев - мій хороший друг. Це прокурор міста Києва", - кричав Оберемко. Крім того, суддя стверджував, що керувати транспортним засобом у п'яному вигляді йому дозволено і це нормально.

"Я ж вам сказав, що бл*ть, пацани нах*й, якщо вам потрібне лаве, я вам дам. Мені треба їхати додому", - намагався Оберемко вирішити ситуацію.

Після прибуття слідчо-оперативної групи, Оберемко показав наявність у нього посвідчення судді і на прохання показати пістолет заявив, що його ніхто не має права обшукувати. Після цього суддя демонстративно покинув місце інциденту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції