Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Упродовж наступних років, залежно від здібностей, новобранці опановуватимуть навички рятівників.

У суботу, 21 вересня, під час святкування Дня рятівника, у Києві відбулася урочиста посвята п’ятьох цуценят, які відтепер служитимуть та тренуватимуться у Кінологічному центрі ДСНС України. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Цуценята німецької вівчарки Лорд, Ліка, Леді, Карма та малінуа Урі отримали від своїх наставників свій перший формений одяг та спеціальний тренувальний вольєр.

"Упродовж наступних років, залежно від здібностей, новобранці опановуватимуть навички пошуку постраждалих у природному середовищі, у техногенному завалі, або ж навчатимуться пошуку вибухонебезпечних предметів", - йдеться у повідомленні.

Участь у церемонії посвяти взяли також і службові собаки старшого віку: малінуа Аватар, німецька вівчарка Нендіс, лабрадори Бім, Тюня та Бруклін, які вже мають чималий досвід у пошуково-рятувальній справі.

Відео У день свого професійного свята 13 рятувальників отримали ордени та медалі від президента

Професійних пожежники та звичайних українців, які стали відомі завдяки своїм героїчним вчинкам, у дворі Маріїнського палацу нагороджував президент. У день професійного свята десяток рятувальників отримали від Зеленського медалі та ордени. Ще десятеро людей - дипломи і подарунки.  

У день свого професійного свята 13 рятувальників отримали ордени та медалі від президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції