Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві перед Різвдом загадково зник студент медичного університету

Хлопець пішов подивитися на результати іспитів і не повернувся до гуртожитка.

У Києві тиждень не можуть знайти студента національного медичного університету Дмитра Витищенка. Вдень 4 січня він вийшов із гуртожитку на вулиці Шутова дізнатися результати іспиту і зник, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На відеокадрах із заправки неподалік вишу родичі змогли його розгледіти, а от в університеті ніхто хлопця не бачив. Напередодні Дмитро Витищенко працював на машині швидкої допомоги.

Рідні запевняють, що він дуже відповідальний, алкоголем не зловживає, одружений, а вулиця, якою він ішов, досить людна. Особливі прикмети зниклого: вік 25 років, зріст 198 см, одягнений у темно-синю куртку-пуховик і джинси. "Якщо хто з людей бачив Дмитра, будь ласка, допоможіть! Може, десь якась ДТП чи бійка. Може, втратив пам’ять. Мама і бабуся дуже хвилюються", - просить мама студента Олена Лисенко.

ВідеоУ Києві тривають пошуки студента Національного медичного університету Дмитра Витищенка

Четвертого січня по обіді він вийшов із гуртожитку на вулиці Шутова дізнатися результати іспиту. І зник. На відеокадрах із заправки неподалік вишу родичі змогли його розгледіти. А от в університеті ніхто хлопця не бачив. Напередодні Дмитро Витищенко працював на машині "швидкої допомоги". Рідні запевняють, що він дуже відповідальний, алкоголем не зловживає. Одружений. Особливі прикмети: 25 років, зріст 198 сантиметрів.

У Києві тривають пошуки студента Національного медичного університету Дмитра Витищенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції