Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві під час пологів померла породілля

Півтора десятка медиків нічого не змогли вдіяти зі складною пацієнткою.

У столичному пологовому будинку на Червоному Хуторі померла 35-річна Ольга Іванова. Її дитину вдалося врятувати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Діма і Оля були знайомі 20 років, три роки зустрічалися, а в лютому одружилися.  Діма розказує, що всі 9 місяців вагітність коханої минала без проблем, а пологовий обрали за місцем проживання. Минулої п’ятниці вони вже там були, аналізи були в нормі, їх відпустили додому, а вже в суботу надвечір в Олі почалася кровотеча. Лікарі почали робити кесарів розтин, чоловіка вивели в коридор. "Нам пояснили, що могли підібрати трубки для наркозу, тому робили наркоз просто маскою, інший наркоз – через укол не могли робити. Дістали дитину, поклали мені на груди, вона там полежала півгодини. В якийсь момент почали всі бігати", - пригадує він.

ВідеоУ Києві під час пологів померла 35-річна жінка

У столичному пологовому на Червоному Хуторі під час пологів померла Ольга Іванова. Дитину вдалося врятувати, та родичі в стані шоку - за день до пологів жінка була цілком здоровою. Хто винен і що саме сталося – у сюжеті ТСН.

У Києві під час пологів померла 35-річна жінка

Потім чоловіку сказали, що його дружина захлинулася блювотними масами. "Мені пояснили, що маса потрапила в легені, соки шлункові все спалюють. Людину ми не повернемо, але щоби більше ніхто не втратив свого життя, свого щастя", - пояснив Дмитро.

За попереднім висновком розтину, померлій приписали ішемічну хворобу серця, але її старша сестра Олександра переконує, що в Олі не було проблем із серцем. "Це все фігня, вибачте", - характеризує вона висновки медиків. Олю вона пригадує за день до смерті здоровою та щасливою, а винуватцями смерті породіллі вважає лікарів.

Фотогалерея Вітаємо на борту, принцесо! Екіпаж літака прийняв пологи на висоті майже 12 тисяч метрів (2 фото)

Медичні керівники пояснюють, що за життя пацієнтки боролися більше 15 фахівців, у кожному з котрих вони впевнені, як і в правильності рішення про кесарів розтин. "Вони її оглянули і терміново по життєвим показникам прооперували. Всі документи на розгляді в судово-медичній експертизі, це незалежна експертиза", - пояснила заступник директора медзакладу Світлана Гончарук.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Залиште свій коментар

Вибір редакції