Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди вимагали від Варшави відмовитися від його ухвалення.

У понеділок, 5 лютого, під посольством Польщі в Києві активісти провели акцію протесту проти нового законопроекту щодо Інституту національної пам'яті, що передбачає покарання за "злочини українських націоналістів".

За інформацією ЗМІ, під будівлею зібралося близько 60 людей, які вимагали від Варшави відмовитися від ухвалення закону.

Із собою мітингувальники мали червоно-чорні стяги, прапори партії "Свобода", "Національного корпусу" і "Правого сектору", а також плакати "Бандера прийде, порядок наведе!", "Ми пам'ятаємо!", "Ми пишаємося!" тощо. Люди разом заспівали національний гімн та передали своє звернення послу Польщі в Україні Яну Пєкло.

Нагадаємо, 1 лютого сенат Польщі посеред ночі ухвалив без поправок закон щодо Інституту національної пам'яті Польщі, в якому передбачено кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків.

ВідеоТисячі українців можуть відчути наслідки закону про "бандерівську ідеологію"

О третій після опівночі польський Сенат ухвалив скандальний закон про заборону так званої "бандерівської ідеології". Згідно з ним, за підтримку дій українських націоналістів, зокрема, ОУН та УПА, каратимуть штрафом чи трьома роками в'язниці. Таке ж покарання чекатиме і на тих, хто наполягатиме на співучасті поляків у Голокості. Закон уже сколихнув міжнародні відносини, які будувались роками.

Тисячі українців можуть відчути наслідки закону про "бандерівську ідеологію"

Залиште свій коментар

Вибір редакції