Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українські моряки в полоні РФ вже дев’ять місяців.

У неділю, 25 серпня, під посольством Російської Федерації у Києві відбулася акція на підтримку 24 українських моряків, яких 25 листопада в Керченській протоці захопила РФ. Акція мала символічну назву - "Дев’ять місяців полону".

Про це пише "Цензор. Нет".

"Нашою акцією хочемо нагадати морякам, що ми їх чекаємо, Україна їх чекає. Сподіваємося, що в найближчому майбутньому наші хлопці повернуться додому. РФ не вдалося зламати їх навіть полоном. Ми за них боремося і будемо продовжувати боротися до остаточного їх звільнення" , - сказав батько одного із полонених моряків Василя Сороки, Віктор Сорока.

Акцію організували родичі військовополонених разом із небайдужими українцями. Зокрема, вона приурочена до дати затримання моряків  - саме 25 листопада 2018 року Росія напала на корабельну групу ВМС України в Керченській протоці і захопила в полон українців.

Нагадаємо, Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримали російський танкер NEYMA, який торік блокував українські військові кораблі у Керченській протоці, біля Ізмаїла. У Державній прикордонній службі уточнили, що на судні провели обшуки та вилучили речові докази. 

Відео Українські силовики затримали російський танкер, яким перекривали Керченську протоку

Російський танкер напередодні зайшов до порту Ізмаїл на Одещині, і українські силовики його ідентифікували. Слідчі СБУ та військової прокуратури провели на судні обшуки, вилучили документи, записи радіопереговорів, бортові журнали, і нині проводять допити членів команди. Танкер визнано речовим доказом, готується клопотання до суду про його арешт. У Москві вже висловили обурення з цього приводу.  

Українські силовики затримали російський танкер, яким перекривали Керченську протоку

Залиште свій коментар

Вибір редакції