У Києві підготували сім лікарень для розміщення заражених коронавірусом. Список

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Медикам проводять навчання, а для аеропортів закупили експрестести на вірус.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що у семи столичних лікарнях облаштували бази для шпиталізації пацієнтів із підозрою на вірус Covid – 19 (коронавірус). Три з них – для дорослих, три – для дітей і одна спеціальна база для вагітних. Про це він розповів під час спільних навчально-тренувальних занять із виявлення коронавірусу та проведення протиепідемічних заходів, які відбувалися в Олександрівській лікарні столиці, передає пресслужба.

"Як ми знаємо, нова, небезпечна хвороба, що отримала назву коронавірус, виявлена в багатьох країнах. І в тих, де рівень надання медичних послуг дуже низький, і в тих, де медицина прогресивна. Люди подорожують різними країнами. Літають у справах та на відпочинок. І гарантувати, що випадків зараження на цю хворобу не буде в нашому місті, ми ніяк не можемо. Тому повинні бути готовими, аби мінімізувати можливі наслідки спалаху хвороби. А головне – надати можливим хворим максимально швидко ефективне лікування", – заявив мер.

За його словами, бази облаштовано у медичних центрах, персонал яких підготовлений до різного виду епідемій. Це інфекційні відділення в наступних закладах: Олександрівській клінічній лікарні, Київській міській лікарні № 4, Київській клінічній лікарні № 9, міських дитячих клінічних лікарнях № 1 та № 2, міській дитячій інфекційній лікарні, у Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини. Усього розгорнуто 482 ліжка, із них для дорослих – 237 ліжок, для дітей – 200 і 45 – для вагітних. У структурі інфекційних відділень передбачено 78 боксів. Реанімаційні ліжка інфекційних відділень медзакладів забезпечені апаратами штучної вентиляції легень.

лікарні києва, які готові приймати хворих на коронавірус. Карта

"У всіх цих лікарнях є необхідний запас засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів, дезінфекційних засобів, необхідних для надання медичної допомоги. Підготовлено дві спеціалізованих бригади екстреної медичної допомоги для транспортування осіб із підозрою на коронавірус. Також усі швидкі двічі на день дезінфікують. У разі необхідності це будуть робити тричі на добу", – наголосив Кличко.

На випадок ускладнення епідемічної ситуації столична влада визначила додаткові заклади охорони здоров’я, де є відмежовані корпуси. У разі необхідності вони будуть перепрофільовані для шпиталізації пацієнтів. Також у Києві проводять навчання персоналу міських лікарень, де фахівці пояснюють, як виявити цей небезпечний вірус та як надавати первинну допомогу хворим.

Плейлист 119 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Також він повідомив, що столична влада планує найближчим часом закупити та встановити обладнання для проведення експрестестів на коронавірус в обох аеропортах Києва. "Ми зробимо це для того, аби пасажирам, у яких виявили високу температуру або ознаки можливого захворювання, могли зробити тест безпосередньо в аеропорту", – зазначив Кличко.

Раніше мер повідомив, що у Києві приготували бокси в інфекційних відділеннях, щоб приймати людей на карантин і лікування у випадках розповсюдження коронавірусу.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Чи безпечно українцям подорожувати до країн, де виявлено спалах коронавірусу

Через коронавірус українські туристи масово відмовляються подорожувати до інших країн світу. Мовляв, по той бік кордону ризик захворіти значно вищий. Туристичні агенції спад попиту на популярні тури відчули, але, кажуть, компенсувати вже куплені путівки нікому не будуть. Більше про коронавірус  

Чи безпечно українцям подорожувати до країн, де виявлено спалах коронавірусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції