Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві почала діяти мистецька інсталяція "Вкрадений Крим"

Відвідувачі кажуть, що вона заслуговує на увагу.

У столиці згадали злочини радянського режиму проти кримських татар. У роковини депортації корінного народу півострова в Києві відкрили мистецьку інсталяцію "Вкрадений Крим", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вона розміщена в Національному виставковому центрі України. Там же провели й реквієм за загиблими за участі президента Петра Порошенка, голови Меджлісу Рефата Чубарова та кримської діаспори.

ВідеоУ Києві відкрилась мистецька інсталяція "Вкрадений Крим"

У Національному виставковому центрі України відкрилася мистецька інсталяція "Вкрадений Крим". Там же провели й реквієм за загиблими за участі президента Порошенка, Рефата Чубарова та кримської діаспори. А на Майдані Незалежності провели мітинг пам'яті.  

У Києві відкрилась мистецька інсталяція "Вкрадений Крим"

Інсталяція дає уявлення про пережитий кримськими татарами жах депортації. Вона відкривається арт-об’єктом "Посмішка Сталіна", котрий нагадує про ініціатора жорстокої розправи над цілим народом. Наступні складові експозиції дають змогу відчути горе людей, які вмить втратили свою батьківщину. Подивитися на інсталяцію та вшанувати пам’ять жертв депортації зібралися кримські татари не лише зі столиці України, а й інших регіонів і самого окупованого Криму.

Вхід на експозицію вільний. Мистецький об’єкт буде відкритим до 27 травня.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції