Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві покарали матір підлітка, який цькував однокласника

Жінка сплатила 850 гривень штрафу.

У столиці за фактом булінгу покарали матір школяра, який бив і ображав свого однокласника, повідомляє прес-служба Національної поліції Києва.

До поліції Шевченківського району столиці звернулися батьки скривдженого хлопця. Подали заяву, у якій повідомили, що з їхнього сина знущається однокласник. Правоохоронці поспілкувалися з школярами, батьками і вчителями закладу. Ті повідомили, що проводили бесіди з порушником і його батьками, утім результату не було.

Оскільки порушник неповнолітній, то адміністративний протокол за статтею булінг склали на його матір. Її покарали у вигляді штрафу розміром 850 гривень.

Як повідомлялося раніше, суд вперше виніс покарання за булінг усередині лютого нинішнього року. Винною визнали дівчину, яка виставила у мережі непристойні фото іншої школярки. Нагадаємо, що закон протидії булінгу ухвалила Верховна Рада. 16 січня його підписав президент. За цьку­вання передбачено штраф від 750 грн до 3,4 тис. грн або громадські роботи протягом 20–60 год.

ВідеоПокарання за булінг: в Україні вперше засудили школяра за те, що він цькував учителя

Батьків восьмикласника з міста Нетішин на Хмельниччині оштрафували на 850 гривень. І це перший випадок, коли потерпілим визнали саме педагога. Загалом, після того, як у січні набув чинності закон про булінг, до судів у різних регіонах України було скеровано сім справ про цькування, з яких дві - завершилися вироками.

Покарання за булінг: в Україні вперше засудили школяра за те, що він цькував учителя

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції