Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві поліцейські за день виписали десятки штрафів за неправильне паркування

Чимало порушників, визнають поліцейські, сьогодні залишилися без покарання.

Через традиційні гуляння в центрі Києва вдень знову було не проїхати, зокрема через припарковані не за правилами авто, йдеться у сюжеті ТСН.19:30

Саме тому поліцейським сьогодні довелося неабияк попрацювати. Кажуть, із порушниками з нагоди свята намагалися бути лояльними. Просили від'їхати чи припаркуватися в іншому місці. Утім, далеко не всі це робили.

ВідеоСвяткові неприємності: патрульні виписали десятки штрафів за паркування у недозволеному місці

Через традиційні гуляння у центрі столиці вдень знову було не проїхати. Не в останню чергу, через припарковані не за правилами авто. Тому поліцейським довелося неабияк попрацювати. Кажуть, із порушниками на честь свята намагалися бути лояльними, але деяких – таки покарали. А вже восени в дію вступлять нові правила, за якими копи зможуть виписувати штрафи без присутності водіїв.

Святкові неприємності: патрульні виписали десятки штрафів за паркування у недозволеному місці

Як результат – правоохоронцям десятками доводилося виписувати штрафи за паркування в недозволеному місці. А це – близько 250 грн під знаком і вдвічі більше за паркування на пішохідному переході.

Чимало порушників, визнають поліцейські, сьогодні залишилися без покарання. Вони просто покинули свої авто, тому штраф було виписувати нікому. Але вже восени, нагадують полісмени, наберуть чинності нові правила. Штрафувати можна буде і без власника, та й самі штрафи будуть вищими. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції